Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,                                                                  

Samsun Yörük İlaçlama, 2000‘li yıllarda başladığımız ilaçlama sektörü Avrupa uyum yasalarıyla beraber ilk olarak 2005 yılında çıkarılan haşere ilaçlama yönetmeliği ile yasal bir dayanağa oturtulmuştur. 2009 yılında kurduğumuz Yörük ilaçlama ve çevre çözümleri firmamız ilk yıllarda ki potansiyelimizde göz önünde bulundurularak Samsun başta olmak üzere Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Erzurum, Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, batımızda Sinop, Kastamonu, Bartın, Karabük, Zonguldak güney tarafında ise Çorum, Amasya, Sivas, Tokat, Yozgat illerinde ilaçlama faaliyetleri yaptık.

Ancak 2015 yılında yönetmelik revize edilerek artık her ilde bu tip hizmetlerin firmalar tarafından yapılamayacağı ve yoğun olarak sadece komşu illerde bu tip hizmetin verileceği gündeme alındı. 2015 yılından sonra biz de hizmetlerimizi Samsun, Ordu, Sinop, Tokat, Amasya, Çorum olarak sınırlandırmak zorunda kaldık.

Bugün geldiğimiz durumda yılların tecrübesi aynı zamanda da yenilikleri takip eden teknolojiye ayak uyduran kurumsal kimliği oturmuş bir firma olarak karşınızda daha dinamik daha tecrübeli daha çözüm odaklı bulunmaktayız. 10 yılı aşkın süredir 6.000’i aşan nokta sayımızla kalitemiz ve tecrübemiz bir daha kanıtlanmıştır.

Yörük İlaçlama Ve Çevre Çözümleri Yaşanılan yüzyılda insanoğlunun gereksinimleri ve ihtiyaçları giderek artarak büyümektedir, daha yaşanabilir alanlar yaratmak için insanoğlu daha temiz bir çevre ve yaşam kalitesi yüksek mekanları yaratmak arayışına girmiştir, çevrelerindeki yaşam alanlarında temizlik ve hijyen her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır.

Yörük İlaçlama Çözümleri kalite yönetim sistemi kapsamında;

• Resmi kurumların, özel kuruluşların iç ve dış mekan temizliği
• İlaçlaması
• Bahçe bakımı
• Yabancı ot ilaçlaması bulunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

                                                                                                                             

Çevre ve halk sağlığı konusunda, sektörünün önde gelen ve en son teknoloji ürünleriyle kaliteli, çağdaş ve profesyonel hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlayan, çevre ve halk sağılığı denildiğinde ilk akla gelen ve tercih edilen firma olmaktır.

 

MİSYONUMUZ                                                                                                       

Çevrenin ve insan sağlığının korunmasına yönelik yapılan ilaçlama, haşere ile mücadele ve hijyen-dezenfeksyion hizmetlerinde, gelişim ve teknolojik değişimle beraber insan ve çevre sağlığına en olumlu ve değerli katkıyı yaparak fayda sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda öncelikle kendimizi eğitiyor, tüm yasal prosedürlere uyuyor, 7/24 hizmet sunuyor, soruna değil çözüme odaklanarak Yörük ilaçlama ve çevre çözümleri olarak her zaman sizinle oluyoruz.

<a href='http://armut.com/hizmetveren/barboros-yoruk-samsun-canik-hasere-ilaclama_424424'> Barboros Yörük Samsun Canik Haşere İlaçlama - Armut.Com  </a>

Element

Become a Member


Continue